TAYLOR & FRANCIS یکی از ناشران پیشرو در زمینه تولید مجلات علمی ، کتاب ، کتاب های الکترونیکی ، کتاب های درسی و کتاب های مرجع می باشد. بطوریکه این گروه سالانه بیش از ۵۰۰۰ کتاب و ۲۵۰۰ مجله علمی در زمینه های مختلف همچون علوم انسانی ، علوم اجتماعی ، فنی مهندسی و پزشکی منتشر می نماید .

 

http://www.taylorandfrancis.com


CRC PRESS یک ناشر جهانی برتر در حوزه علم ، فناوری و منابع پزشکی است . محصولات این انتشارات شامل مجلات علمی ، استاندارد ها هند بوک ها و کتاب های درسی در سطح بین المللی است که تا کنون بارها و بارها موفق به اخذ جایزه های معتبر جهانی شده اند . آنچه CRC PRESS به عنوان هدف خود در نظر دارد گسترش تفکر و درک پیشرفت علوم ، تامین نیاز پژوهشگران ، دانشگاهیان ، متخصصان و دانش آموزان می باشد .

http://www.crcpress.com


World Scientific در سال ۱۹۸۱ با کمتر از ۵ نفر در یک دفتر کوچک فعالیت خود را آغاز نمود . پس از سه دهه فعالیت این گروه توانسته است خود را به عنوان یکی از ناشران علمی پیشرو در جهان و بزرگترین ناشر علمی بین المللی در منطقه آسیا و اقیانوس آرام معرفی نماید.  این ناشر در سال ، ۶۰۰ عنوان کتاب و ۱۳۰ مجله علمی چاپ می کند و تا کنون بسیاری از عناوینش به موسسه های مطرح دنیا از جمله دانشگاه هاروارد ، موسسه فناوری کالیفرنیا ، دانشگاه استنفورد و دانشگاه پرینستون پیشنهاد شده است.

http://www.worldscientific.com


QUINTESSENCE در سال ۱۹۴۹ در برلین آلمان فعالیت خود را آغاز نمود . این شرکت در ابتدا تنها کتاب و مجلات آلمانی زبان در زمینه دندان پزشکی منتشر می کرد. اولین مجله انگلیسی زبان خود را در سال ۱۹۶۹ مدت کوتاهی قبل از افتتاح دفتر امریکا در شیکاگو منتشر نمود . این گروه با انتشار بیش ۶۰ مجله علمی و ۱۵۰۰ عنوان کتاب نیاز هر دانشجوی دندان پزشکی و پزشک با تجربه را بر طرف می سازد .

 

http://www.quintpub.com


Burleigh Dodds Science (BDS) Publishing شرکت جدیدی است که در سال ۲۰۱۶ میلادی با پشتوانه ای از تیم با تجربه و دانش مبتنی بر پژوهش و تحقیق  با شعار نوآوری و تجربه ، به صورت تخصصی در زمینه علوم کشاورزی و دامپروری ، فعالیت خود را آغاز نموده است .این انتشارات بر اساس نیاز های دانشگاهی ، کتابخانه ای و تحقیقاتی منابع خود را با نویسندگان و اساتید دانشگاهی مجرب چاپ و ارایه می نماید.

 

http://bdspublishing.com


CENGAGE LEARNING ارائه دهنده روش تدریس های ابتکاری ، راهنمائی و آموزش مطالعه در سطح جهان است . تمرکز محصولات این گروه بر ارتقاء سطح علمی دانشگاه ها و افزایش مشارکت دانش آموزان و در نتیجه بازده بیشتر بوده است . این گروه در زمینه آموزش الکترونیک و تجصیلی برای کتابخانه ها ، مدارس و … حدود ۶۰۰۰ بانک اطلاعاتی که به صورت Online ، چاپی و Ebook هستند ارائه می دهد.

 

http://www.cengage.co.uk


WALTER DE GRUYTER سالانه با انتشار  بیش از ۱۳۰۰ عنوان کتاب و ۷۰۰ مجله علمی در زمینه های مختلف همچون علوم انسانی ، فنی مهندسی ، علوم پایه و پزشکی ضمن بر طرف کردن نیاز مخاطبان ، خود را به عنوان یک ناشر کلیدی بین الملل اثبات کرده است.

 

 

http://www.degruyter.com


Scion در سپتامبر ۲۰۰۳ با هدف تولید کتاب های پزشکی و علوم زیستی فعالیت خود را آغاز نمود . هدف این گروه همواره ارائه سرویس مناسب به نویسندگان ، پژوهشگران ، اساتید و دانشجویان می باشد .

 

 

http://www.scionpublishing.com


Pharmaceutical Press از سال ۱۸۴۱ طیف وسیعی از جامع ترین و قابل اعتماد ترین اطلاعات دارویی مستقل در جهان را برای محققان و دانشجویان این رشته تولید می کند .

 

 

https://www.pharmpress.com


 JP Medical  در سال ۲۰۱۰ در انگلستان تاسیس و در زمینه متون پزشکی فعالیت تخصصی خود را ارائه می دهد . این مرکز با چاپ کتب و مجلات تخصصی و دانشجویی خدمات شایانی در اروپا ، آمریکا و خاورمیانه به جامعه پزشکی ارایه داده است .

http://www.jpmedpub.com


Springer Publishing Company از سال ۱۹۵۰ میلادی فعالیت خود را آغاز کرده است . درحال حاضر فعالیت خود را در زمینه متون تخصصی و دانشجویی پزشکی ، پرستاری ، توانبخشی ، بهداشت ، مشاوره و روانشناسی و … ارائه می دهد . مرکز این موسسه در شهر نیویورک کشور آمریکا می باشد.

 

http://www.springerpub.com


 

Demos Medical در زمینه تخصصی پزشکی ( نورولوژی ، توانبخشی و طب فیزیکی ، انکولوژی و …) فعالیت می کند.

این انتشارات با سابقه در حال حاضر  زیر مجموعه SPRINGER PUBLISHING COMPANY قرار دارد .

 

http://www.springerpub.com


demos HEALTH در حوزه مدیریت بهداشت ، پرستاری و پزشکی فعالیت می نماید .

این انتشارات با سابقه در حال حاضر  در زیر مجموعه SPRINGER PUBLISHING COMPANY قرار دارد .

 http://www.springerpub.com


American Psychiatric Association Publishing معروف ترین و معتبر ترین ناشر بین المللی در حوزه روانپزشکی، بهداشت روان و علوم مربوطه می باشد . این انتشارات در سال ۱۹۸۱ فعالیت خود را در کنار انجمن روانپزشکی  آمریکا به صورت مجموعه انتشاراتی آغاز نموده است.

 

 

http://www.appi.org


    Wageningen Academic Publishers  درحوزه STM فعالیت می کند و حیطه تخصصی آن در علوم کشاورزی و صنایع غذایی ، دامپروری و دامپزشکی ،علوم گیاهی ، بهداشت و محیط زیست و علوم اجتماعی می باشد.

http://www.wageningenacademic.com


CABI  در حوزه های تخصصی علوم کشاورزی ،دامی ،محیط زیست ،گیاه شناسی و توریسم فعالیت می کند .

http://www.cabi.org